Yacon syrop

Yacon syrop

 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
 • Yacon syrop
54,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Yacon Organic– skoncentrowany syrop z  bulw yaconu. Ekskluzywna seria Rainforest Organic. Cenna alternatywa dla cukrów szkodliwych. Zawiera żelazo, wapń, sód, potas, karoten, magnez oraz witaminy B1, B i C.
Niski poziom cukru we krwi – mało kalorii – dużo energii. Szczupła talia.
Bulwy Yaconu uważa się za największego w świecie przyrody „producenta” fruktooligosacharydów  (FOS) – zawierają ich aż do 67%. FOS to cukry złożone, których nasz organizm nie jest w stanie przyswoić. Nie podwyższają one poziomu cukru we krwi, natomiast służą  jako źródło energii. Ponadto są ważnym pożywieniem dla wielu przyjaznych bakterii jelitowych wspomagających oczyszczanie okrężnicy. Wzmocnione przez FOS, mogą one zwalczać inne  szkodliwe bakterie w naszych jelitach (w tym odpowiedzialne za kandydozę), które w przypadku nadmiernego namnożenia powodują biegunki, wzdęcia, zapalenie ścian jelit i przyczyniają się do spadku  odporności. Badania wykazują, że dieta bogata w FOS może pomóc w kontrolowaniu wagi, a także w chorobach układu krążenia. Sprzyja też zwiększeniu gęstości kości, chroniąc tym samym przed osteoporozą. Yacon jest  również doskonałym środkiem  „anty-apetytowym”, gdyż obniża łaknienie. Dzięki właściwościom obniżającym poziom tłuszczy jest wyjątkowo skuteczny w walce z otyłością.
W Medical Journal Clinical Nutrition z kwietnia 2009 roku można znaleźć informacje, że codzienne spożywanie syropu z Yaconu powodowało u testowanych osób zwiększenie częstotliwości wypróżnień i uczucie sytości, a w konsekwencji wyraźne obniżenie masy ciała i obwodu talii.
Jest znakomitym słodzikiem dla diabetyków. Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu Yaconu można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
 SKŁAD
Niskokaloryczny gęsty syrop z korzenia peruwiańskiego Yaconu, zwanego również „jabłkiem ziemi”. Jest on porównywalny w smaku do miodu albo karmelu i znakomicie zastępuje cukier. 250 g.
SPOSÓB UŻYCIA
Syrop Yacon można jeść bezpośrednio, bez żadnych dodatków, lub doprawiać nim różnego rodzaju desery, owocowe sałatki, naleśniki czy omlety. Można nim również słodzić napoje np. kawę, herbatę, kakao, napary z ziół albo coctaile owocowe. Ze względu na jego intensywnie słodki smak należy zaczynać doprawianie potraw czy napojów od niewielkich ilości i stopniowo zwiększać – aż do osiągnięcia pożądanej słodyczy. Znany z różnych eksperymentów z naturalną żywnością słynny Doktor Oz przeprowadził studium na temat pomocy Yaconu w zrzuceniu wagi. Wybrane ochotniczki jadły 3 x dziennie 1 łyżeczkę   syropu przed jedzeniem.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz