Sangre de drago 30 ml

Sangre de drago 30 ml

 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
 • Sangre de drago 30 ml
32,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Sangre de Drago to smukłe drzewo rosnące w peruwiańskiej dżungli. Po nacięciu kory pnia wypływa z niego gęsta ciecz koloru ciemnoczerwonego, przypominająca krew. To dzięki niej i nasionkom w kształcie smoka zawdzięcza nazwę -  Smocza Krew.
W medycynie ludowej Peru jest znane i wykorzystywane od stuleci. Przypisywano mu nawet własności magiczne. Obecnie, dzięki swym właściwościom i ze względu na wszechstronność zastosowania zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie cieszy się rosnącą popularnością i u nas. Jest niezastąpionym pomocnikiem w domowej apteczce.
Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu  Sangre de Drago można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Czysta płynna żywica z peruwiańskigo drzewa Sangre de Drago. Ze świeżego zbioru. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny. Pojemność 30 ml
SPOSÓB UŻYCIA
 Pić od 10 -15  kropli dziennie (maksymalnie 25 kropli )  na czczo rozcieńczone w małej ilości wody lub soku owocowego. Dawkowanie powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Do  dawki dochodzi się stopniowo zaczynając pierwszego dnia od  3 kropli a następnie każdego dnia zwiększając o 2-3 krople.
Do płukania gardła czy jamy ustnej  stosuje się cca 5 kropli rozcieńczonych w około 50 ml wody. Zewnętrznie stosować na rany, skaleczenia, oparzenia, ukąszenia przez owady itp.
UWAGI
Choć badania kliniczne nie wykazały ubocznych działań nie zaleca się Sangre de Drago kobietom w ciąży i karmiącym. Przekraczanie zaleconych dawek może prowadzić do zaparć i zaburzeń krążenia.
Krople należy przechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym miejscu i chronić przed światłem. Po każdym użyciu dokładnie zamykać opakowanie.  W przypadku zaschnięcia nie rocieńczać wodą lecz alkoholem.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz