SACHA INCHI olej 50 ml

 SACHA INCHI  olej 50 ml

 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
 •  SACHA INCHI  olej 50 ml
31,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

OPIS
 
Sacha Inchi Organic Olej z największą zawartością  - Omega 3 i ze złotym medalem  uznany jako najlepszy olej świata.
Sacha Inchi to peruwiańskie pnącze z amazońskiej dżungli. Z jego nasion  ( orzeszki) otrzymuje się przez ekstrakcję bezcenny  olej , który jest najbogatszym, naturalnym  źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych  - aż 93,7%. Omega 3,6,9  z tego Omega 3 48,6%,  Omega 6 - 36,8%, Omega 9 - 8,3%,  o wysokiej przyswajalności.
Ten roślinny eliksir życia jest bardzo cennym i pożądanym składnikiem codziennej diety. Dzięki wysokiej zawartości   Omega 3 olej Sacha Inchi działa jako klucz do prawidłowej przemiany materii i pomaga utrzymać organizm w   zdrowiu i harmonii. Dlatego zaleca się spożywanie tego oleju w każdym wieku od seniorów aż po niemowlęta,  nawet  matkom w  okresie ciąży.
 
Olej Sacha Inchi stosowany jest również jako doskonały środek kosmetyczny.  Bardzo korzystnie wpływa na skórę całego ciała w tym także  paznokci i włosów.

 

 CERA i SKÓRA
Olej Sacha  Inchi ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych naturalnie nawilża i regeneruje uszkodzenia skóry i przesuszone miejsca. Doskonale chroni skórę przed skutkami niezdrowego środowiska i przed wolnymi rodnikami.  Dzięki regularnemu stosowaniu oleju skóra staje się gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna. Olej w sposób widoczny  zmniejsza objawy zaczerwienienia, egzemu i alergii.  Zawarte w nim  przeciwutleniacze zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Olej ten stosuje się również do masażu - wygładza skórę i zapobiegania rozstępom. Olej Sacha Inchi  dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej skóry.
  WŁOSY
Suche włosy uszkodzone przez słońce,  farbowanie i używaniem  różnych fryzjerskich środków do stylizacji są dzięki olejowi  Sacha Inchi  lepiej chronione, odżywione i nawilżone od nasady do końcówek. Zaleca się   stosowanie  na mokre włosy.
 
  PAZNOKCIE  
Olej Sacha Inchi jest doskonałą odżywką dla połamanych, miękkich paznokci, które   wzmacnia i wygładza.
 
  SPOSÓB UŻYCIA  :
Kroplomierzem nanieść  odpowiednią ilość  na wybrane miejsca i delikatnie wcierać w skórę, włosy czy paznokcie. Nadaje się również do masażu.
 
  UWAGA
 Olej  przechowywać  w  miejscu ciemnym.  Światło słoneczne  i wysokie temperatury  mogą powodować jego utlenianie.                                                                                                  
 
 
 
 

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz