Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml

Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml

 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
 • Sacha Inchi Olej Organic - Omega 3 250 ml
70,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS

Ważne. Informujemy naszych stałych klientów, że  peruwiańska firma Rainforest zmieniła nazwę na MCMC i teraz swoje produkty oferuje pod marką Helthy Me. Zmieniły się także etykiety na produktach. Sukcesywnie będziemy wymieniać fotografie produktów w "nowej szacie". Poza nazwą firmy a etykietami nic się nie zmieniło. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się Państwo do tej zmiany. Produkty nadal są wysokiej jakości i my nadal jesteśmy jej przedstawicielem. 


Sacha Inchi Olej Organic -  Omega 3 w kroplach!
Bogate naturalne w 100 % źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9, (93,7%) w idealnych proporcjach. Zawiera omega 3 - 48,6%, - 13 razy więcej niż łosoś! Klucz do prawidłowego metabolizmu.
Dawkowanie po  łyżeczkach, (1-2 łyżeczki dziennie).
Cenny  składnik codziennego żywienia. Wysoko ceniony w świecie prawdziwy roślinny eliksir życia, który umożliwia utrzymanie ciała w idealnej harmonii i zdrowiu.
Doskonały kosmetyk  z korzystnym wpływem na skórę całego ciała.
Sacha Inchi to roślina z peruwiańskiej Amazonii uprawiana  zarówno w wysokich, jak i niskich partiach dżungli, znana w Peru już w kulturach preinkaskich.  
Nasiona Sacha Inchi to prawdziwy skarb natury – niezwykle bogate źródło nienasyconych kwasów  tłuszczowych niezbędnych dla ludzkiego życia i zdrowia. Ich ilość jest niespotykana w żadnych innych nasionach roślin oleistych, zawierają ich bowiem aż 93,7% !Omega 3 – 48,6%, Omega 6 – 36,8%, Omega 9 -   8,3%  
Z tych nasion wytwarza się dzięki specjalnej technologii pozwalajacej zachować wszystkie jego drogocenne składniki olej Sacha Inchi. Pierwsze naukowe wzmianki o nim powstały w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych. Odkryto, że nasiona Sacha Inchi zawierają nienasycone  kwasy tłuszczowe, których organizm nie potrafi  syntetyzować  samodzielnie,  a które, jako niezbędne do życia i do prawidłowego funkcjonowania organizmu, powinny być nieodłącznym elementem naszej codziennej diety. W 2000 roku, przy wsparciu europejskich naukowców i we współpracy z Universidad Agraria La Molina rozpoczęto wreszcie szczegółowe badania nad tą niezwykłą rośliną.

Oprócz nienasyconych kwasów  tłuszczowychOmega 3, 6 i 9 nasiona Sacha Inchi zawierają również dużo pożywnego białka  (33%),  a także  przeciwutleniaczy, jodu oraz witamin A i E.

Olej Sacha Inchi, jako najbogatsze źródło kwasów Omega, zyskał w świecie ogromne uznanie, wyprzedzając w rankingach olejów wszystkie inne. W latach 2004, 2005 i 2006 stał się on Złotym Medalistą zdobywając na wystawach  roślinnych olejów świata w Paryżu Złote Medale oraz nagrody za innowacyjność technologiczną procesu ekstrakcji.
Znalazł szerokie zastosowanie nie tylko w medycynie i przemyśle spożywczym, ale także – dzięki zbawiennym właściwościom dla skóry ludzkiej – w przemyśle kosmetycznym: do produkcji kremów, maseczek oraz szamponów.
Publikacje na temat oleju Sacha Inchi sprawiają, że zainteresowanie nim na świecie  błyskawicznie rośnie.I nie wydaje się żadną przesadą określanie go mianem cudownej żywności. Jego przyswajalność jest wyjątkowo wysoka (ponad 96%), a konsumpcja idealna dla osób w każdym wieku – od malutkich dzieci po najstarszych seniorow. Także   wskazana  jest  dla   kobiet  ciężarnych  –  dzięki  korzystnemu  wpływowi na prawidłowy rozwój płodu, głównie mózgu i systemu nerwowego. Ze względu na swój bogaty, unikalny skład powinien być stałym gościem na naszym stole; cennym i niezastąpionym wsparciem uzupełniającym codzienną, zwykle niedostatecznie wartościową dietę współczesnego człowieka.   Więcej na temat właściwości Sacha Inchi znajduje się w Zielniku peruwiańskich roślin.
SKŁAD
W 100 % naturalny, czysty bez jakichkolwiek stabilizatorów Olej Sacha Inchi tłoczony na zimno specjalną metodą pozwalająca zachować wszystkie jego drogocenne składniki. Bez domieszek jakichkolwiek innych olejów. 250 ml  Ekskluzywna seria Rainforest Organic. Made in Nature of Peru.
SPOSÓB UŻYCIA
Olej  Sacha Inchi pić po 1-2  łyżeczki dziennie. Można go również  dodawać do sałatek lub innych zimnych pokarmów.  Olej przechowujemy z dala od światła, światła słonecznego  i  wysokich temperatur. Nie ma potrzeby przechowywania w lodówce.
UWAGI
KILKA SŁÓW O OMEGA 3

Przypomnijmy, że Omega 3, 6 i 9 to niezbędne dla naszego zdrowia i życia nienasycone kwasy tłuszczowe, których organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Substancje te biorą udział w wielu kluczowych procesach zachodzących w  naszym  organizmie. Są bardzo istotnym elementem profilaktyki chorób układu krążenia.Kontrolująi  utrzymują na odpowiednim  poziomie cholesterol i trójglicerydy we krwi.  Chronią przed zakrzepami, zapobiegają zawałom serca lub udarom. Bronią organizm przed stanami zapalnymi, a dostarczane w  wystarczającej ilości pomagają w  leczeniu chorób autoimmunologicznych jak: stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Crohna i migrena status.
Omega 3 bierze udział m.in. w tworzeniu siatkówki  tkanki nerwowej oczu i struktury błon komórkowych.
Jest kluczem do prawidłowego metabolizmu czyli ogółu przemian biochemicznych i reakcji enzymatycznych zachodzących w komórkach całego organizmu.
Niedobór Omega-3  wyraża  się  w różnych formach: sucha skóra, drażliwość, brak skupienia, miękkie paznokcie, alergie, niska odporność, nadpobudliwość, nadmierne pragnienie, suchość oczu, choroby nowotworowe, trudno gojące się rany, zaburzenia pamięci  i  uczenia  się,  zwiększenie  masy   ciała,   choroby   serca,  stany  zapalne, cukrzyca, depresja, ADHD dzieci.
Tylko 5% populacji świata spożywa wystarczającą ilość kwasów tłuszczowych i w tym należy doszukiwać się przyczyn coraz większej liczby zachorowań na rozmaite choroby.
 
Olej Sacha Inchi jest tu znakomitym rozwiązaniem – idealnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i poprawy stanu zdrowia wszystkich grup wiekowych: od najmniejszych dzieci i młodzieży po ludzi dorosłych i seniorów. Ze względu na swój bogaty, unikalny skład powinien być stałym gościem na naszym stole; cennym i niezastąpionym wsparciem uzupełniającym codzienną, zwykle niedostatecznie wartościową dietę wspólczesnego człowieka.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz