Nopal Flax Colon Cleaner 250 g

Nopal Flax Colon Cleaner 250 g

26,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

OPIS 

NOPAL FLAX MIX – COLON CLENER   –    Nopal Flax i Nopal Flax z Ananasem  jako jedna mieszanka. Teraz nowe większe opakowanie za tą samą cenę. Oryginalna, ulepszona receptura   STRAŻNIK WAGI I KOMFORTU JELIT – Szczuplejsza sylwetka  i czyste jelita. Nopal Flax codziennie ...a poczujesz lekkość.
W wyniku złego odżywiania praca jelit jest zaburzona. Odpady i zanieczyszczenia, które osadzają się na błonie śluzowej jelita grubego uniemożliwiają jego normalną pracę. Nasz organizm zaczyna niedomagać, a często także zaczynamy przybierać na wadze.
O jelita więc powinniśmy dbać szczególnie i starać się o utrzymywanie ich w czystości, a tym samym wspierać ich prawidłowe funkcjonowanie. Jest to możliwe i niezwykle proste za pomocą wyjątkowej mieszanki - doskonale wyważonych peruwiańskich roślin i owoców pod nazwą NOPAL FLAX MIX – COLON CLENER, która w naturalny sposób pomaga oczyszczać jelita i zmniejszać nadwagę.
Ma przyjemny smak, co znacznie zwiększa komfort jej używania. Składniki mieszanki są dobrane tak , że nie tylko pomaga oczyszczać jelita, ale także dostarcza energii, witalności i korzystnych substancji, dodatkowo wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
SKŁAD

100% naturalna roślinna mieszanka, która pomaga naturalnie oczyścić jelita i zmniejszyć nadwagę.W jej skład wchodzą:

Nopal  -  mielone, suszone owoce kaktusa Nopal. Nopal  pozytywnie wpływa na wchłanianie cukrów i tłuszczów w przewodzie pokarmowym. Oprócz minerałów i witamin  zawiera naturalną włókninę, która daje uczucie sytości.
Nasiona lnu – najlepszego gatunku Złote - są znanym bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega 3, witamin i minerałów.
Ananas -  zawiera enzymem o nazwie bromelaina, który zwalcza zapalenia,łagodzi bóle brzucha i wspomaga  zdrowie układu trawiennego,rozkładając białka, działa również jako wzmacniacz odporności,
 Lucuma  –   jest źródłem witamin, minerałów i enzymów, chroni jelita przed  pasożytami, pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. egzotyczne peruwiańskie owoce z regionu andyjskiego, znane jako "słodkie złoto Inków", o charakterystycznym słodkim smaku, jest doskonałym źródłem  błonnika, witamin i minerałów, w tym o stosunkowo wysokim stężeniu beta-karotenu, niacyny, żelaza, wapnia i fosforu.
Peruwiańskie liście senesu – o działaniu przeczyszczającym, znane jako naturalna pomoc w czyszczeniu jelit, stosowany także przy zaparciach.
Peruwiańskie otręby pszenne - 43% składu otrębów to wysoko wartościowy błonnik, zawierają także białka, witaminy, minerały, przyspieszają perystaltykę jelit, dają uczucie sytości.
 250 g. 
SPOSÓB UŻYCIA
stosować 1 lub 2 razy dziennie,
1 do 2 płaskich łyżek mieszanki można wymieszać z wodą lub sokiem i wypić . Dawkę tę  można również wymieszać z posiłkiem stałym np. tartym jabłkiem, musem owocowym , jogurtem , musli . Spożywać w dowolnym czasie w ciągu dnia. Czas spożywania najlepiej dostosować do własnych potrzeb.  Ze względu na właściwości przeczyszczające rozpoczęcie kuracji zaleca się od mniejszej dawki a potem ustalenie dawki dostosowanej do potrzeb  i reakcji organizmu.
Mieszankę Nopal  można również stosować jako dodatek do wypieków, wzbogacając je o korzystne substancje.
UWAGI
Nie zaleca się dzieciom poniżej 3 roku życia, kobietom w ciąży i karmiącym matkom oraz osobom cierpiącym na schorzenia jelit (np. ostry stan zapalny, czy biegunki).  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. 

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz