Muňa-Muňa 1000 g

Muňa-Muňa 1000 g

 • Muňa-Muňa 1000 g
 • Muňa-Muňa 1000 g
 • Muňa-Muňa 1000 g
 • Muňa-Muňa 1000 g
 • Muňa-Muňa 1000 g
205,00 zł
s VAT
Dostępność:        2030
Ten produkt jest chwilowo niedostępny!

Dostępność:        2030
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Muňa Muňa ma charakterystyczny mentolowy aromat. W peruwiańskiej medycynie jest uważana za naturalny antybiotyk. Ze względu na zawartość olejku mentolowego wspomaga również drogi oddechowe. Zewnętrznie w postaci okładów używana jest na grzybice i inne pasożyty. Zdobywa coraz wiekszą popularność nie tylko ze względu na przyjemny miętowy smak. Zawarte w niej substancje mogą mieć korzystny wpływ na organizm, może łagodzić skutki złej diety i niezdrowego stylu życia.
Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ. PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana suszona nadziemna część rośliny Muňa Muňa ze świeżych zbiorów. Ręcznie przebierana w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz