Maka Negra w kapsułkach

Maka Negra w kapsułkach

58,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

 POPIS 
KRÓLOWA ANDÓW. WITALNOŚĆ – ENERGIA – ZDROWIE. ORGANIC.
Maka Negra Gelandina - Memory. Czarna Maka Gelandina  - dobra kondycja pamięci -
w wegetariańskich kapsułkach. 

Prawie codziennie spotykamy kogoś, kto się uskarża na  problemy z pamięcią. Czy i Ciebie to spotyka? Masz poczucie, że Twoja głowa nie pracuje tak jak kiedyś i częściej zapominasz?  Jest na to świetne remedium z wysokich  peruwiańskich Andów. Wyjątkowa, oryginalna czarna Maka   - doskonała kondycja pamięci.
Ta odmiana peruwiańskiej  Maki o czarnym kolorze skórki jest  starannie wyselekcjonowana  spośród innych kolorów Maki. Najnowsze, stale postępujące badania naukowe nad Maką potwierdziły, że charakterystyczną właściwością czarnej odmiany jest pozytywny wpływ przede wszystkim na pamięć, na hormonalny system i libido. Oprócz tego zwiększa witalność, ułatwia regenerację sił, szczególnie w długotrwałych stanach zmęczenia. Pomaga utrzymać równowagę fizyczną i psychiczną.  Maka Negra Gelandina   podczas przygotowywania do spożycia była  poddana procesowi gelatynizacji, dzięki czemu  jest lżej strawna, lepiej się rozpuszcza, doskonale się wchłania (w około 98 %), zachowuje wszystkie własciwości Maky z wyjątkiem przyrostu mięśni i wagi. Jest cennym składnikiem codziennej diety.  
Więcej informacji na temat MAKY znajduje się w Zielniku  Peruwiańskich Roślin.
 SKŁAD 

 90  kapsułek po 500 mg  gelatynizowanej i mielonej bulwy peruwiańskiej Maky o czarnym kolorze skórki,starannie wyselekcjonowanej spośród innych kolorów Maki. 
Zapewniamy wysoką jakość, czystość i gwarancję autentyczności czarnej odmiany.  

SPOSÓB UŻYCIA
Od 3 do 6 kapsułek dziennie  

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz