Maca Maka Original 1000 g

Maca Maka Original 1000 g

 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
 • Maca Maka Original 1000 g
234,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Maca Maka to znana w całym świecie, bardzo popularna bulwa rośliny Maca zawierająca bogactwo cennych składników oraz szeroki zakres właściwości. Zawiera witaminy A, B1, B2, B6, C i E, mikroelementy takie jak żelazo, wapń, miedź, cynk, magnez, potas i sód, jod oraz aminokwasy i sterole, a także białko, węglowodany i błonnik. Suszona może być przechowywana kilka lat, zachowując „wieczną młodość”, a nic nie tracąc ze swych cennych właściwości. Dzięki temu jest coraz bardziej wyszukiwaną żywnością XXI wieku. Dostarczając organizmowi niezbędnych składników korzystnie wpływa na na jego funkcje, w tym na układ hormonalny, zwiększa witalność, ułatwia regenerację w stanach wyczerpania i zmęczenia, pomaga utrzymać długotrwałą równowagę psychiczną i fizyczną, dodaje energii, wspiera płodność. Związki w niej zawarte nie tylko stymulują aktywność seksualną człowieka (Peruwiańczycy przypisują jej wręcz magiczne i afrodyzjakalne właściwości), zwiększają produkcję nasienia, oraz co ważne poprawiają jego jakość (czynnik mający wpływ na płodność). Jest także naturalnym źródłem fitoestrogenów. Chętnie po nią sięgają osoby uprawiające sport i wyczynowi sportowcy. Maka pozwala na zdrowy i harmonijny rozwój mięśni oraz poprawę wytrzymałości i kondycji bez wprowadzania jakichkolwiek substancji chemicznych, szkodliwych czy uzależniających. Umożliwia efekt całkowicie naturalny, dozwolony i bezpieczny. Podobnie została doceniona przez amerykańską NASA, która włączyła ją do codziennej diety kosmonautów.
Może być znaczącym wsparciem organizmu dla wszystkich kategorii wiekowych.
W połączeniu z Camu Camu i Olejem Sacha Inchi może stanowić prawdziwy „zastrzyk zdrowia”dla organizmu.
Co mówią badania nakowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana, prażona i mielona bulwa Macy Lepidium meyenii Walp. synonim : Lepidium peruvianum Chacon.  z wysokich obszarów peruwiańskich Andów ze świeżych zbiorów. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB UŻYCIA
Najczęściej 1łyżeczka 2 x dziennie. Wymieszać z mlekiem, jogurtem, sokiem owocowym lub z wodą i wypić, najlepiej w trakcie posiłku.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz