Lucuma 500 g

Lucuma 500 g

 • Lucuma 500 g
 • Lucuma 500 g
 • Lucuma 500 g
 • Lucuma 500 g
 • Lucuma 500 g
84,00 zł
s VAT
Dostępność:        2050
Ten produkt jest chwilowo niedostępny!

Dostępność:        2050
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Lucuma – SŁODKIE ZŁOTO INKÓW. Ovoce Lucuma są bardzo popularne w Peru. Jego miąższ jest najczęściej spożywany świeży. W okresie, kiedy brakuje świeżych owoców używa się drobno zmieloną mączkę z owoców Lucuma, która ma charakterystyczny złoty żółty kolor i słodki smak. Zawiera wiele substancji odżywczych, w tym beta-karoten, żelazo, cynk, witaminy B3, wapń i białka.
Jest dobrym źródłem pomału przyswajalnych węglowodanów. Owoce Lucuma są naturalnie słodkie, ale mają niski indeks glikemiczny, wysoką zawartość niacyny (witamina B3), co ułatwia metabolizm białek i wpływa na tworzenie się energii jak również może mieć pozytywny wpływ na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Więcej informacji na temat działania i zastosowania Lucumy znajduje się w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ
SKŁAD
Suszone, mielone owoce Lucuma Organic. Gwarantujemy wysoką jakość, czystości i zgodność gatunku botanicznego.
SPOSÓB UŻYCIA
Jak może być wykorzystywana w kuchni?
Można z niej przygotować różne koktajle owocowe. Dodaje się także do wypieków, ciast, budyniów, kisieli i innych deserów.
Jako dodatek do doprawienia smaku owsianki, musli, jak również jogurtu, twarogów czy domowych lodów.
Jest doskonałym uzupełnieniem diety nie tylko dla tych, którzy prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia, ale również dla osób na diecie i diabetyków.
Może być także substytutem cukru rafinowanego, i może być stosowana jako środek słodzący z nutką waniliowo orzechowego smaku.
Ze względu na znaczne ilości nierozpuszczalnego błonnika zaleca się w celu lepszego rozmieszania użyć miksera lub szejkera.
DODATKOWE INFORMACJE
Proszek z Lucuma nie zawiera glutenu.
Jest odpowiedni dla sportowców, kobiet w ciąży i małych dzieci. Docenią go również wegetarianie, weganie i diabetycy.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz