Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"

Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"

 • Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"
 • Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"
 • Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"
 • Książka T.Kaspara "Nie spiesz sie do trumny"
27,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Jest oczywistym, że nikomu nie spieszy się do trumny. Ba, to słowo w wielu z nas wywołuje lęk, zaś większość chciałoby ten czas oddalić. Czy to możliwe?

 Przeczytajcie koniecznie tę książkę. 
Odkrywa przed nami fakty, które KTOŚ inny chce ukryć. 
Chcecie wiedzieć KTO z nas "produkuje" pacjentów?
Chcecie wiedzieć jak i dlaczego to robi? 

Książka Tomaša Kašpara  w Czechach stała się bestsellerem, doczekała się 3 wydań i mimo że Tomaš Kašpar napisał następne dwie równie ciekawe to "Nie spiesz sie do trumny" nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem.

 Oto co pisze autor we wstępie:
"... W moim życiu poznałem wielu interesujących ludzi i odkryłem wiele ciekawych faktów. Rzeczywistość ta mną wstrząsnęła. Kiedy poskładałem fakty, wyszły na jaw rzeczy nie do uwierzenia. Jest to o tyle istotne, gdyż dotyczy to każdego z nas. Jest to tak ważne, jak ważne jest nasze zdrowie i nasze życie.
Ktoś gra z nami nie fair. Bez naszej wiedzy kupczy naszym zdrowiem i życiem. Bezkarnie! Jeśli dowiemy się o jaką stawkę toczy się gra, jak się gra i z czym, mamy szansę grać mądrze i wygrać. Jeżeli nie będziemy tego wiedzieć lub machniemy na to ręką, jesteśmy skazani na choroby i na powolną, często okrutną śmierć. Staniemy się ofiarami tej gry.     
Niestety, dziś są to coraz młodsi, często także dzieci.
Moją pasją jest odkrywanie istoty problemów i poszukiwanie prawdy.  Gromadzenie tych faktów  trwało kilka lat."...


 Tę książkę powinien mieć w domu każdy. Gorąco polecamy , niech nie zabraknie jej w Waszej domowej bibliotece, niech wzrośnie Wasza świadomość i bliskich Wam osób. 

Kilka słów od tłumaczki z języka czeskiego na polski:
  
"Kiedy dostałam do ręki  książkę Tomaša Kašpara, już  w trakcie czytania zaczęłam myśleć o zdrowiu  najbliższych mi osób, przyjaciół, znajomych i całej reszty moich Rodaków. Książka wywarła na mnie piorunujące wrażenie. Jej cenną wartością są nie tylko informacje, o których zwykły zjadacz chleba nie wie, jak również nie ma pojęcia o tym, że całe, nieznane mu "systemy" pracują nad tym, aby te informacje nigdy do niego nie dotarły. Kiedy kończyłam ją czytać, miałam już w głowie gotową decyzję, że książka ta musi ukazać się w Polsce, a ja podejmę się jej przetłumaczenia. Zachęcam gorąco, aby książkę tę przeczytał każdy, (nie tylko ten, kto nie spieszy się do trumny). Wiadomości w niej zawarte mogą uratować i zmienić niejedno życie. Także Twoje, Drogi mi Rodaku."

 Pomyśl i Ty o swoich bliskich osobach, ta książka będzie wspaniałym prezentem.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz