Konopny olej 250 ml

Konopny olej 250 ml

 • Konopny olej 250 ml
 • Konopny olej 250 ml
 • Konopny olej 250 ml
 • Konopny olej 250 ml
54,00 zł
s VAT
Ten produkt jest chwilowo niedostępny!

Dostępność:        09.2019
Producent:

POPIS
Carun tłoczony na zimno konopny olej, produkowany jest z nasion wyselekcjonowanych gatunków Cannabis Sativa (konopi siewnych). Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz ich optymalna dla organizmu proporcja (1:3), sprawia że jest jednym z  najlepszych olejów roślinnych. Olej konopny to źródło witaminy K, niezbędnej do syntezy białek i enzymów.

Konopny olej Carun jest najbardziej uznawaną marką wśród olejów w europie! Posiada certyfikaty najwyższej jakości produktów roślinnych!

 Tłoczony na zimno konopny olej Carun, produkowany jest z wyselekcjonowanych nasion, jadalnych odmian konopi siewnych. Charakteryzuje go wysoka zawartość i optymalne połączenie kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Wysoka zawartość jedno i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, że jest on jednym z najlepszych spośród olejów roślinnych. NNKT zawarte w konopnym oleju Carun, odpowiadają za wiele bardzo ważnych procesów w organizmie takich jak: budowę błon komórkowych, usuwanie toksyn z komórek, dostarczanie substancji odżywczych, wzmacnianie układu odpornościowego, zapobieganie zakażeniom, łagodzenie stanów zapalnych, bólu oraz obrzęków mięśni i stawów. Chlorofil, który powoduje zielone zabarwienie oleju działa przeciwzapalnie, usuwa wolne rodniki, hamuje przekształcanie zdrowych komórek w komórki rakowe, przeciwdziała zakwaszeniu organizmu oraz neutralizuje niekorzystne efekty obecności pierwiastków metali ciężkich w organizmie.

Konopny olej Carun ponadto zawiera dużą ilość naturalnej witaminy E, która opóźnia procesy starzenia oraz ma korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego.

Nie zawiera substancji psychoaktywnej THC.
Zawiera witaminy A, B1, B2, B3, B6, D, E,K,  które w połączeniu z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, mają korzystny wpływ na zdrowie.

Konopny olej wyróżnia przyjemny orzechowy smak, a zatem można dodawać go do ciast, ale także może być używany do sosów i sałatek. Olej nie może być podgrzewany do temperatury wyższej niż 180° C. Po otwarciu należy przechowywać w go lodówce i nie narażać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Jako prewencję zaleca się  łyżkę oleju konopnego 2x dziennie. Regularne stosowanie pozwala zapobiec wielu chorobom cywilizacyjnym. Profilaktyka jest ważniejsza niż późniejsze leczenie.
Konopny olej tłoczony na zimno stanowi idealne uzupełnienie diety wegańskiej i wegetariańskiej.
Średnia zawartość składników odżywczych w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 3862 kJ / 880 kcal
Białko 1 g
Cukry 4,3 g
Sterole roślinne 94 g
Tłuszcze, w tym:
Nienasycone kwasy tłuszczowe 9,4 g
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe 12,2 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe 72,4 g
w tym:

      Kwas linolowy 52,2 g
      Kwas alfa-linolenowy 15,8 g
      Kwas gamma-linolenowy 3,5 g


4000 lat medycyny w jednym asortymencie produktów. Odkryj pełną moc aktywnych kannabinoidów.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz