JUan de Alonso 300 g

JUan de Alonso 300 g

84,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Juan de Alonso to jednoroczna roślina o ostrych kolcach rosnąca w Andach na wysokości 2000–3500m.npm. Wywary z nadziemnej części tej rośliny były w peruwiańskiej medycynie używane od stuleci a informacje o jego właściwościach były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zawarte w niej składniki mogą mieć korzystny wpływ na organizm, może łagodzić skutki złej diety i niezdrowego stylu życia. Zgodnie z peruwiańską tradycją używa się jej również do leczenia uzależnień: alkoholowego i tytoniowego.

Więcej informacji na temat działania tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana suszona roślina Juan de Alonso. Ręcznie przebierana w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
1 łyżkę ziół zalać około 700 ml zimnej wody i gotować na małym ogniu 5 -10 minut. Odcedzić i pić 3 razy dziennie.
UWAGI
Używać maksymalnie przez 2 miesiące.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz