Hercampuri ekstrakt w kapsułkach

Hercampuri ekstrakt w kapsułkach

 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
 • Hercampuri ekstrakt w kapsułkach
59,00 zł
s VAT
Dostępność:        04.2016
Ten produkt jest chwilowo niedostępny!

Dostępność:        04.2016
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Hercampuri to andyjska roślina znana już w czasach cywilizacji Inków i używana przez tubylców w medycynie etnicznej. Wiadomości o  jej właściwościach były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Obecnie zyskuje wielką popularność jako suplement diety o właściwościach oczyszczających,przede wszystkim krew i wątrobę. Zawarte w niej substancje mogą mieć korzystny wpływ na organizm, mogą przyczynić się do poprawienia jego działania  łagodząc skutki złej diety i niezdrowego stylu życia. Hercampuri zalicza się  obok Manayupy i Flor de Arena do 3 najlepszych peruwiańskich roślin z detoksykacyjnymi właściwościami.

Co mówą badania nakowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Ekstrakt 90 kaps.á 200 mg czystego ekstraktu ze starannie wyselekcjonowanej  nadziemnej częśći rośliny Hercampuri. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB STOSOWANIA
1 kapsułkę 3 x dziennie, popić wodą, godzinę przed lub po jedzeniu.
UWAGI
Przechowywać w chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek.
Ze względu na bardzo gorzki smak zioła ekstrakty z Hercampuri cieszą się dużym powodzeniem. stosować maksymalnie przez 3 miesiące, potem należy zrobić przerwę.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz