Hercampuri 500 g

Hercampuri 500 g

 • Hercampuri 500 g
 • Hercampuri 500 g
 • Hercampuri 500 g
 • Hercampuri 500 g
 • Hercampuri 500 g
 • Hercampuri 500 g
116,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Hercampuri to andyjska roślina znana już w czasach cywilizacji Inków i używana przez tubylców w medycynie etnicznej. Wiadomości o jej właściwościach były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Obecnie zyskuje wielką popularność jako suplement diety o właściwościach oczyszczających, przede wszystkim krew i wątrobę. Zawarte w niej substancje mogą mieć korzystny wpływ na organizm, mogą przyczynić się do poprawienia jego działania łagodząc skutki złej diety i niezdrowego stylu życia. Hercampuri zalicza się obok Manayupy i Flor de Arena do 3 najlepszych peruwiańskich roślin z detoksykacyjnymi właściwościami.

Więcej informacji na temat zakresu działania tej rośliny można znaleźć w w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowane suszona suszona nadziemna częśćr rośliny Hercampuri. Ręcznie przebierana w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
najczęściej 1 – 2 łyżki ziół zalać około 700 ml zimnej wody i gotować przez 5-10 minut od momentu wrzenia, na małym ogniu. Odcedzić. Pić 3 x dziennie.
UWAGI
Nie należy się zniechęcać gorzkim smakiem ziół, aby przyzwyczaić się do ich goryczy (a jest to możliwe),

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz