Flor de arena 50 g

Flor de arena 50 g

 • Flor de arena 50 g
 • Flor de arena 50 g
 • Flor de arena 50 g
 • Flor de arena 50 g
20,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.  
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „

OPIS
Jest to drobna peruwiańska roślina o silnym, aromatycznym zapachu. W peruwiańskiej medycynie ludowej  stosowana jest od wieków,  a  informacje na temat jej właściwości były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Flor de Arena  zdobyła popularność  przede wszystkim dzięki właściwościom oczyszczającym.  Zawarte w niej substancje mogą mieć korzystny wpływ na organizm, może łagodzić skutki złej diety i niezdrowego stylu życia. Pomaga usuwać z organizmu nagromadzone w nim toksyny różnego pochodzenia wspierając  prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki temu zalicza się do 3 najlepszych peruwiańskich roślin z detoksykacyjnymi właściwościami. Jej zaletą jest również to, że jest łatwiejsza w przygotowaniu ponieważ Flor de arena tylko się zaparza, nie wolno jej gotować.

Co mówią doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana suszona nadziemna część rośliny  Flor de Arena ze świeżych zbiorów. Ręcznie przebierane w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB  PRZYGOTOWANIA
1 płaską łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem przez 10 do 15 minut, odcedzić i pić  2 – 3 x dziennie zaparzając zawsze świeże. NIE GOTOWAĆ!

UWAGI
 nie zaleca się dzieciom, kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz