Czekolada Organic 70 % 100 g

Czekolada Organic 70 % 100 g

 • Czekolada Organic 70 % 100 g
 • Czekolada Organic 70 % 100 g
 • Czekolada Organic 70 % 100 g
 • Czekolada Organic 70 % 100 g
 • Czekolada Organic 70 % 100 g
16,00 zł
s VAT
Ten produkt jest chwilowo niedostępny!

Dostępność:        06.2020
Producent:

 OPIS
Czekolada 70 %. Ekskluzywna  jakość  Organic .Wspaniała, ciemna czekolada  Organic o jedwabnym, niezapomnianym smaku przygotowana według wyjątkowej w świecie czekolad receptury. Tylko 2 składniki. Nie zawiera emulgatorów, konserwantów ani innych dodatków, jakie zawiera większość czekolad. 
 Wśród smakołyków czekolada i wyroby z niej zajmują pierwsze miejsce i królują na rynkach całego świata.
Najlepsze czekolady na świecie zawierają nie tylko czystą, naturalną kakaową masę, ale jeszcze dodatek masła kakaowego, które zawiera taką ilość antyoksydantów, że do produkcji czystej ciemnej czekolady nie używa się konserwantów. Takie czekolady mają nie tylko niepowtarzalny wspaniały smak, ale i walory zdrowotne.  
 I właśnie taką wspaniałą, ciemną czekoladę 70% Organic o jedwabnym, niezapomnianym smaku przygotowała dla nas peruwiańska firma Rainforest według swojej wyjątkowej receptury. 
Zachęcamy do spróbowania tego specjału, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Oprócz wspaniałego smaku jest źródłem witamin i minerałów, które zmniejszają stres, zapewniają energię i dobry nastrój. Pozwólmy jej powoli rozpuszczać się w ustach i delektujmy się jej niepowtarzalnym smakiem ... (Tylko „silne” charaktery nie zjedzą jej całej na jeden raz).
SKŁAD
Masa kakaowa wraz z zawartością kakaowego masła Organic i organiczny sok panela. W 100 % czysta, bez jakichkolwiek innych dodatków, emulgatorów czy konserwantów.
 100 g.
UWAGI
Ponieważ czekolady są niezwykle chodliwym artykułem często dla „ oszczędności „ ulepsza się je różnymi dodatkami, cukrem, mlekiem, substancjami smakowymi, lecytyną sojową, emulgatorami, konserwantami itp, które niestety obniżają działanie cennych związków. Większość  czekolad  na rynku jest  już niestety tak przetworzona, że nie zawiera nawet części właściwości prawdziwego, surowego ziarna kakaowca. Jej ciemny kolor nie jest żadną gwarancją dobrego wpływu na zdrowie, okazało się bowiem, że producenci niekiedy sztucznie je barwią. Dlatego  przy zakupie czekolady należy zwracać uwagę nie tyle na kolor, co na zawartość kakao.  Czekolada Healthy Me jest więc naprawdę wyjątkowa nie tylko ze względu na jej smak, ale także na jej skład. Lepiej jest zjeść mniejszą ilość dobrej jakościowo czekolady niż opychać się tanimi erzacami, które zatruwają nasz organizm toksynami z dodatków w niej zawartych.
Za  tę czkoladę zebraliśmy sporo podziękowań od klientów, którzy nie tylko docenili jej smak i właściwości, ale przede wszystkim za to, że wreszcie mogli zjeść czekoladę nie mając po niej alergicznych reakcji !
Lekki biały osad na czekoladzie jest wynikiem zmiany temperatury otoczenia, nie ma to żadnego wpływu na jej smak i jakość.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz