Cuti Cuti 300 g

Cuti Cuti 300 g

 • Cuti Cuti 300 g
 • Cuti Cuti 300 g
 • Cuti Cuti 300 g
 • Cuti Cuti 300 g
 • Cuti Cuti 300 g
67,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.  
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”.Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
  OPIS
Cuti cuti jest v Peru już od stuleci używane w etnicznej medycynie a informacje na temat jego działania były przekazywane z pokolenia na pokolenie. U nas zdobywa popularność jako suplement diety z pozytywnym działaniem na organizm niwelujący skutki złego odżywiania i niezdrowego stylu życia. Może mieć również pozytywny  wpływ na poziom cukru.

Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana suszona nadziemna część rośliny Cuti Cuti ze świeżych zbiorów. Ręcznie przebierane w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Wywar należy przygotować wieczorem i pozostawić przez noc w celu maceracji.
2 łyżki stołowe suszu należy zalać 500 ml zimnej wody i gotować na małym ogniu przez 5 minut od momentu wrzenia. Odwar odstawić na noc, przykrywając go bawełnianą  tkaniną przepuszczającą powietrze. Rano przecedzić.
Pić 2 razy dziennie: na czczo i przed obiadem.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz