Cola de Caballo 500 g

Cola de Caballo 500 g

 • Cola de Caballo 500 g
 • Cola de Caballo 500 g
 • Cola de Caballo 500 g
 • Cola de Caballo 500 g
 • Cola de Caballo 500 g
 • Cola de Caballo 500 g
126,00 zł
s VAT
Dostępność:        08.2019
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”.Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Ta odmiana peruwiańskiego skrzypu rosnąca w szczególnych warunkach klimatycznych dorasta do wysokości 3 metrów. Jest wyjątkowo ceniona ze względu na zawartość krzemianów. Krzem ma zasadnicze znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i ma pozytywny wpływ na metabolizm.
Brak tego pierwiastka w organizmie jest przyczyną wielu chorób skóry. Między innymi grzybicy, wypadania włosów, łupieżu, łamliwości paznokci, kruchość kości, osłabienia całego organizmu. W Peru Cola de Caballo jest używana od wieków w medycynie etnicznej, a informacje na temat jej działania były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest także wsparciem medycyny klasycznej. U nas zyskuje popularność jako suplement diety z korzystnym wpływem na cały organizm, niwelujący skutki złego odżywiania i niezdrowego stylu życia.

Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana suszona nadziemna część rośliny Cola de Caballo ze świeżych zbiorów. Ręcznie przebierane w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
najczęściej 1 – 2 łyżki ziół zalać około 700ml zimnej wody i gotować przez 10 minut od momentu wrzenia, na małym ogniu. Odcedzić. Pić 3 x dziennie szklankę odwaru. W stosowaniu zewnętrznym (zależnie od przeznaczenia) przygotowuje się podobny odwar, ale z odpowiednio mniejszej ilości wody.

UWAGI
Stosowana zewnętrznie służy też do przemywania wrzodów, ran, wyprysków skórnych, aft i nadżerek, ułatwiając ich gojenie.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz