Chuchuhuasi 300 g

Chuchuhuasi 300 g

 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
 • Chuchuhuasi 300 g
52,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Chuchuhuasi to drzewo o niezwykle twardej korze rosnące w tropikalnej strefie Amazonii. Kora używana jest w peruwiańskiej medycynie ludowej od wieków, a informacje na temat jej właściwości były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zawarte w niej substancje mogą mieć korzystny wpływ na organizm, może łagodzić skutki złej diety i niezdrowego stylu życia.
Mieszkańcy Amazonii uważają Chuchuhuasi za przysmak. Macerat z kory w rumie popularnie nazywany "Jungle dring" jest popularnym napojem, używanym również do detoksykacji.

Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowana, suszona, mielona  kora drzewa Chuchuhuasi.Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Najczęściej 1-2 łyżeczki kory zalać około 700 – 800 ml wody (sporo wody wyparuje) i gotować 20 minut od momentu wrzenia. Przecedzić. Pić letnie 3 x dziennie 1 godzinę przed lub po posiłku.
UWAGI
Nie zaleca się dzieciom, kobietom ciężarnym ani karmiącym.
Wywar stosowany w większych ilościach może powodować przyspieszone bicie serca. W takim przypadku należy zmniejszyć dawkę i pić odwary mniej esencjonalne (z 1 łyżeczki).
Z kory Chuchuhuasi można sporządzić nalewkę. Można w tym celu użyć samego Chuchuhuasi, bądź w mieszance z Uncaria T. oraz Tahuari, zalewając je alkoholem na minimum 3 tygodnie.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz