Caigua w kapsułkach

Caigua w kapsułkach

 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
 • Caigua w kapsułkach
40,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe. Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Caigua to kolejny zadziwiąjcy dar peruwiańskiej przyrody - żywność funkcjonalna, silny, naturalny spalacz tłuszczu - droga do szczupłej sylwetki i do cholesterolu na właściwym poziomie. W Peru Caigua cieszy się powszechnym uznaniem jako żywność o niskiej wartości kalorycznej i wyjątkowych walorach zdrowotnych. Zasłynęła przede wszystkim jako „specjalista“ od cholesterolu, bowiem występujące w niej substancje bioaktywne mają korzystny wpływ na metabolizm lipidów. Składniki zawarte w Caigua są doskonałym regulatorem metabolizmu weglowodanów i tłuszczy. Znacznie obniżają ich poziom zmuszając organizm do spalania rezerw i utrzymania prawidłowej sylwetki. Może także wspomagać prawidłową pracę układu krążenia.
Warto w tym miejscu dodać, że w Peru Caigua, wraz z ziołem Hercampuri oraz Sacha Inchi, jest stosowana jako „odmładzacz” organizmu oraz do redukcji nadwagi i cellulitisu.

Co mówią badania naukowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowane suszone i sproszkowane owoce Caigua w kapsułkach. Ze świeżych zbiorów. Gwarantujemy wysoką jakość,czystość i właściwy gatunek botaniczny. Opakowanie zawiera 90 kapsułek po 400 mg Caigua. Bez wypełniaczy. 
SPOSÓB UŻYCIA
4- 6 kapsułek  zapic wodą najlepiej rano na czczo. 
UWAGI
Nie należy podawać kobietom w ciąży ani matkom karmiącym.
Nie należy przekraczać dzienne dawkowanie.
Zdaniem dietetyków Caigua to bardzo zdrowa dieta – nazywają ją drogą do szczupłej sylwetki i zdrowia bez ryzyka. Zaleca się stosowanie jej przez 3 miesiące, potem należy zrobić 3 -tygodniową przerwę i ewentualnie powtórzyć kurację przez następne 3 miesiące.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz