Café de Mesquite 100 g

Café de Mesquite 100 g

 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
 • Café de Mesquite 100 g
18,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

POPIS:
Nowość tylko u nas.Oferta naszych produktów wzbogaciła się o nowy peruwiański przysmak, który doskonale zastąpi kawę, osobom, które z różnych powodów nie mogą jej pić.
CAFÉ DE MESQUITE nie zawiera kofeiny, co z pewnością ucieszy osoby, które ze względu na niedomagania serca czy wysokie ciśnienie zmuszeni byli zrezygnować z picia tradycyjnej kawy.
 
Café de Mesquite to prażone i mielone nasiona i łuski Algarrobo, (peruwiańki karob) z których przygotowuje się smaczny, aromatyczny napój z bardzo delikatną lekko słodkawą i korzenną nutką. Doskonale zastępuje tradycyjną kawę a nawet trochę przypomina ją w smaku. Ten bezglutenowy i bezkofeinowy napój z peruwiańskiego Algarrobo może być stosowany przez młodszych i starszych. Oprócz zalet przypominających działanie kawy  Café de Mesquite zawiera mnóstwo cennych dla organizmu substancji. Ma właściwości antyoksydacyjne, korzystnie wpływa na drogi oddechowe i układ trawienny.  
Jest doskonałym źródłem energii prawie bez tłuszczu i kalorii, daje uczucie sytości   wspomagając odchudzanie. Nadaje się również dla osób z celiakią, cierpiących na wysokie ciśnienie krwi i cukrzycę - ma niski indeks glikemiczny.   
 WIĘCEJ INFORMACJI O DZIAŁANIU TEJ ROŚLINY ZNAJDUJE SIĘ W ZIELNIKU.  

 

JAKIE SĄ ZALETY  CAFE DE MESQUITE?
- nie zawiera kofeiny – więc nie przyspiesza bicia serca
-► wspaniały smak,
-► nie zawiera glutenu,
- po wypiciu nie daje uczucia ciężkości lub kwaśności na żołądku,
-jeśli ktoś słodził normalną kawę niewielką ilością cukru Café de Mesquite nie musi słodzić w ogóle,  a kto był przyzwyczajony do słodzenia, może słodzić mniejszą ilością cukru.
-dodaje energii, która utrzymuje się przez dłuższy czas
-daje  uczucie sytości -   może więc być pomocne w dietach odchudzających
- ma szereg korzyści żywieniowych.
 
Café de Mesquite zajmuje wśród naszych produktów jedno z najlepszych miejsc.
 
Zapraszamy do skosztowania nowego egzotycznego smaku , który z powodzeniem może stać się codziennością w Waszej kuchni.
SKŁAD:
Czyste, prażone i mielone płody peruwiańskiego Algarrobo- Mesquite. Nie zawiera żadnych barwników. Nie zawiera kofeiny ani glutenu.    
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Przygotowuje się jak tradycyjną kawę. 1 niepełną łyżeczkę proszku na filiżankę zalać gorącą wodą. Ilość kawy zależy od gustu. Jej smak znacznie podkreśli przygotowanie w   ekspresie do kawy, np. przelewowym. Aby stworzyć swój ulubiony napój, można dodać paneli (suszony sok z trzciny cukrowej), syropu  z Yaconu, mleka lub śmietanki.  Ponieważ nie zawiera kofeiny można też przygotować alternatywę ciepłej czekolady dla dzieci  zalewając 1 łyżeczkę proszku ciepłym mlekiem.  

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz