Anona Graviola 100 g

Anona Graviola 100 g

 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
 • Anona Graviola 100 g
33,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.  Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”.Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
Anona Graviola  to niewysokie drzewo z tropikalnej części Peru o charakterystycznych zielonych liściach znane też jako guanabana. Dzięki składnikom zawartym przede wszystkim w liściach Anona Graviola była  już znana  w przedkolumbijskiej erze i wykorzystywana w etnicznej medycynie, a wiadomości o jej właściwościach były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Aktualnie zyskuje wielką popularność jako suplement diety z z  korzystnym wpływem na organizm, wspierającym jego funkcje. Może między innymi wzmacniać system immunologiczny i wspomagać jego sprawne funkcjonowanie, łagodzić skutki złej diety i niezdrowego stylu życia oraz pomagać w utrzymaniu psychicznej równowagi. Zawiera antyoksydanty. Ciekawostką jest, że jak dotąd nie udało się wytworzyć laboratoryjnie identycznych składników jakie zawiera. I w tym przypadku przyroda jest niezastąpiona.

Co mówią badania naukowe i doświadczenia  w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w  ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
SKŁAD
Starannie wyselekcjonowane suszone liście Anona Graviola  - Annona muricata. Ze świeżych zbiorów, ręcznie przebierane w naszym dziale produkcji w Czechach. Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
najczęściej 1 – 2 łyżki liści zalać około 700 ml zimnej wody i gotować przez 5 - 10 minut od momentu wrzenia, na małym ogniu. Odcedzić. Pić 3 x dziennie po 1 szklance.
UWAGI
Anona Graviola może obniżać ciśnienie. Nie używać dłużej niż 3 miesiące. Potem należy zrobić przerwę.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz