Anona Graviola Forte ekstrakt płynny

 Anona Graviola Forte ekstrakt płynny

 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny
33,00 zł
s VAT
Dostępność:       
Producent:

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich. Nie możemy już podawać informacji o relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka … Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi. Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe.
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”. Więcej w artykule” CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE ? „
OPIS
ANONA GRAVIOLA FORTE - KONCENTRAT W PŁYNIE.Wysokiej jakości ziołowy suplement wyprodukowany w 100% z czystego ekstraktu z liści Annona muricata bez alkoholu. Wygodne stosowanie i dawkowanie .
Anona Graviola Forte ten znakomity płynny ekstrakt doskonale zastępuje gotowanie ziół. Został przygotowany z myślą o tych, którzy nie mają możliwości przygotowania odwarów, nie mogą przyjmować większych ilości płynów lub mają trudności z przełykaniem kapsułek. Jest więc nie tylko wyjątkowo dobrym jakościowo naturalnym ekstraktem, ale również najwygodniejszą formą użycia. Zalecaną dawkę o przyjemnym smaku, nie trzeba zapijać wodą. Szczególnie pomocny w kuracjach nowotworowch.

Anona Graviola to niewysokie drzewo z tropikalnej części Peru o charakterystycznych stale zielonych liściach , znany również jako Guanabana. Dzięki składnikom w niej zawartych Anona znana była już w epoce przedkolumbijskiej i używana przez lokalnych mieszkańców w ludowej medycynie. Wiadomości o jej właściwościach były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Obecnie Anona zyskuje coraz większą popularność dzięki jej korzystnemu wpływowi na organizm. Interesujące jest to, że naukowcom i laboratoriom, które przez lata zajmowały się badaniami nad jej właściwościami nie udało się wytworzyć chemicznie identycznych składników jakie zawiera. Natura jest więc i w tym przypadku niezastąpiona. Co mówą badania nakowe i doświadczenia w stosowaniu tej rośliny można znaleźć w ZIELNIKU PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ.
 SKŁAD
15 g czystego ekstraktu liści anona murricata, woda oczyszczona, (konserwant: benzoesan sodu, sorbinian potasu). 1 dawka (10 ml) zawiera 300 mg czystego ekstraktu z Anony Grawioli o łagodnym smaku. Butelka 500 ml zawiera 15 gramów czystego ekstraktu. Wyprodukowano w Czeskiej Republice.
SPOSÓB  STOSOWANIA
Do zalączonej miarki  wlać 10 ml płynnego ekstraktu i wypić pół godziny przed albo po jedzeniu 3 x dziennie. Maksymalna dawka to 3 x 10 ml dziennie. Przy maksymalnym dawkowaniu zawartość butelki starcza na 16 dni.
UWAGI
Przechowywać w chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek.

Forum
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz