Zielona żywność

     "Zielona żywność nie jest lekiem, a jednak leczy."
                                                                                  (Václav Rathouský)
 
W obecnym czasie kiedy produkty spożywcze są coraz bardziej zanieczyszczone i dzięki technologii ich spracowania coraz bardziej ubogie w składniki odżywcze a  nie rzadko i szkodliwe dla naszego zdrowia  okazało się, że doskonałą pomocą jest zielona żywność, która nie tylko spełnia funkcję  dopełniającą i odżywiającą  nasz organizm, ale również oczyszczającą go ze skutków wpływu zanieczyszczonego środowiska. Badacze tematu uważają że zielona żywność powinna być stałym ,codziennym, elementem naszej diety. Czy to bedzie spirulina andyjska, czy chlorella perynoidosa, czy zielony sok z mlodych listków jęczmienia…
Niekiedy jest dobrze je połaczyć, następuje wtedy zjawisko synergii,czyli współdziałania i zwiększenia skutków ich działania. Zielona żywność obecnie dopiero  “ raczkuje“ na naszym rynku. Jednakże Ci,którzy wypróbowali i odczuli na sobie efekty jej działania nie chcą się z nią już rozstać.Przekonali się, że ich życie i zdrowie z zieloną  żywnością stało się  bardziej komfortowe, radosne, pełne witalności.Niejednemu też pomogło pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Jeśli produkty zielone pochodzą z dobrego i uczciwego zródła są naprawdę wielkim skarbem dla  nas – zdrowiem z najczystszej przyrody.
Václav Rathouský - czeski entuzjasta i krzewiciel idei zielonej żywności,który ją rozumie jako swego rodzaju posłannictwo (od  kilkunastu lat sprowadza na rynek europejski najwyższej jakości sok z listków młodego zielonego  jęczmienia i chlorellę perynoidose) tak mówi o swojej misji:
„Jesteśmy pośrednikami między światem, który został nam oddany pod opiekę, a światem, który stworzyliśmy. Przynosimy doskonałość przyrody do żyjących w pośpiechu, cywilizowanych domów. Przynosimy trochę zieleni tym, którzy pragnęliby wrócić na łono przyrody, ale są zbyt mocno związani z znowoczesnym stylem życia. Proponujemy trzy rzeczy. Zdrowie z naj czystszej przyrody, współpracę w reklamie i towarzystwo pozytywnie myślących ludzi. Wnieście i Wy do swojego sąsiedztwa troche zieleni, nadzieję i perspektywę jaką daje współpraca z nami“.

Przygotowane przez niego produkty  są na europejskim rynku bezkonkurencyjne jeśli chodzi o ich jakość. Są gwarancją spełnienia tego,co obiecują.

Dzięki nam macie Państwo możliwość dostępu do najlepszej jakości zielonej żywności .Są to prawdziwe perły na rynku suplementów. Radzimy nie czekać i zacząć już teraz  korzystać z dobrodziejstw jakie niosą dla Was i Waszych bliskich.
Z doświadczeniami prosimy podzielcie się z nami,abyśmy je mogli udostępnić innym, którzy szukają drogi do zdrowia, lepszego samopoczucia a niejednokrotnie i ratunku…
Prosimy o nadsyłanie na nasz email Waszych doświadczeń, które możemy publikować wg Waszych życzeń - pod  inicjałami, czy pseudonimem.   
Prosimy pomyślcie o tych, którzy poszukują produktów gwarantowanej,sprawdzonej jakości, a już niejednokrotnie zostali rozczarowani. Podzielcie się z nimi Waszymi  odczuciami.
 

Więcej na temat :   Spirulny andyjskiej  tutaj.

                              Więcej informacji na temat zielonego soku z młodych listków jęczmienia i chloreli możecie uzyskać pod nr telefonu:

 
     

       SPIRULINA ANDINA                  CHLORELLA I SOK Z LISTKÓW MŁODEGO JĘCZMIENIA
 

  • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz