ZIELNIK - INFORMACJE O ZIOŁACH

zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty

                            WEJŚCIE  DO ZIELNIKA  TUTAJ

Od prawieków CZŁOWIEK żył w symbiozie z NATURĄ. Rozwój cywilizacji zaczął nas od tej wspaniałej koegyzstencji odcinać. Następstwem tego jest coraz więcej chorób tzw. cywilizacyjnych.  Rozczarowana wynikami chemicznego leczenia ludzkość zaczęła szukać pomocy ponownie w naturze.
Ostatnie lata przyniosły wielki "comeback", rozwój ziołolecznictwa i ...zaskakujące wyniki leczenia. Interesy firm  farmaceutycznych zostały powaznie zagrożone utratą wielkich zysków ...  

Parlament Europejski i Rada Europy wydały rozporządzenie nr. 1924/2006, które zakazuje podawania informacji na temat leczniczych właściwości roślin lub produktów z nich.

Nie możemy już podawać informacji o ścisłej relacji między roślinami leczniczymi a zdrowiem człowieka ... Tym razem to przerywanie symbiozy natury z człowiekiem nie dzieje się na skutek  woli człowieka, ale interesów pewnych grup .... W celu realizacji powyższego rozporządzenia "darom natury " blokuje się usta .... a przestrzeganie przespisów EU  jest egzekwowane poprzez częste kontrole i kary.

Na podstawie wspomnianej powyżej dyrektywy Rady Europy nie możemy u  ziół i produktów z nich podawać szczegółowych informacji o ich leczniczym działaniu na organizm. Zakaz ten obowiązuje mimo to, że wszystkie zioła są przebadane naukowo, a ich zdrowotne działanie na organizm zostało potwierdzone nie tylko tysiącletnią tradycją, ale również doświadczeniami naukowymi.  
Zioła i produkty z roślin leczniczych są dopuszczone do sprzedaży jako suplementy diety, a z założenia dyrektyw EU suplement diety nie może leczyć, więc nie możemy na jego opakowaniach ani na stronach internetowych umieszczać takich informacji, chociaż są prawdziwe. To samo dotyczy dawkowania niektórych ziół. Na opakowaniach musimy podawać tylko minimalne dawki, ponieważ w większych dawkach są lecznicze, a suplement diety „nie może leczyć”. (Leczyć nas mają leki chemiczne).
Dlatego, aby nie pozbawiać Państwa rzetelnych informacji o właściwościach oferowanych przez nas ziół stworzyliśmy osobną podstronę o nazwie „ ZIELNIK PERUWIAŃSKICH ZIÓŁ I ROŚLIN LECZNICZYCH”, gdzie te informacje umieściliśmy. 
Jest to pewnym utrudnieniem, ale cieszmy się wspólnie, że jeszcze ciągle możemy te informacje Państwu podać. (Zanim ziołą zostaną zakazane).   

KORZYSTAJMY  WIĘC Z  ICH DOBRODZIEJSTWA PÓKI CZAS.

 Więcej na ten temat można przeczytać w dziale artykuły  p.t. „CZY LECZENIE ZIOŁAMI ZOSTANIE ZAKAZANE " ? • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz