Promocje

promocje na zioła, tanie zioła z Peru, peruwiańskie zioła w promocjipromocje na zioła z peru, promocyjne zioła z Peru, peruwiańskie zioła tanio

        Przy zamówieniu powyżej 250 zł. wysyłka za darmo. 


 


 • DRESSING ORGANIC AGUAYMANTO Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC AGUAYMANTO Z CHILLI

   Wyjątkowa w smaku  kompozycja egzotycznych owoców Aguaymanto (miechunka) dojrzewających w słońcu Kolumbii z domieszką chilli nada potrawom niecodzienny smak. Słodko kwaśny, smak z nutką chilli nadaje sie do  przygotowania marynaty lub może służyć jako sos do gorących i zimnych potraw. 
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje
  szt
 • DRESSING ORGANIC LULO Z CHILLI I PRZYPRAWAMI.

  DRESSING ORGANIC LULO Z CHILLI I PRZYPRAWAMI.

  Wyjątkowa w smaku kompozycja egzotycznych woców LULO dojrzewających w słońcu Kolumbii z domieszką chili  i przypraw pozwoli nadać potrawom niecodzienny smak. Słodko kwaśny, delikatny smak z nutką chilli nadaje sie do  przygotowania marynaty lub może służyć jako sos do gorących i zimnych potraw. 
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje
  szt
 • DRESSING ORGANIC MIX MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC MIX MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC  MIX MARACUJA Z CHILLI to kompozycja maracuji fioletowej i żółtej z chilli i przyprawami,  które dojrzewały w słonecznym klimacie Kolumbii. Kryje w sobie oprócz smaku tych wspaniałych owoców lekko pikantny smak palącego słońca.  
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI

  DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI

  DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI to kompozycja owoców tamarindu z chilli, które dojrzewały w słonecznym klimacie Kolumbii. Kryje w sobie oprócz smaku tych wspaniałych owoców lekko pikantny smak palącego słońca. To połączenie  umożliwia  nam poczuć charakterystyczny smak kolumbijskich tropików.   
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • Ekstra dżem ORGANIC AGUAYMANTO

  Ekstra dżem ORGANIC AGUAYMANTO

  Nowość. Tylko u nas  -  Ekstra dżem ORGANIC AGUAYMANTO o niezapomnianym smaku dzięki wysokiej - 75% zawartości tych egzotycznych owoców dojrzewających w słońcu Kolumbii. Dżem posiada międzynarodowy certyfikat JAMS ECO CERT. Doda nowego, egzotycznego smaku zwykłemu śniadaniu.
  10,00 zł
  20,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • Ekstra dżem ORGANIC BEZ CUKRU BIAŁY

  Ekstra dżem ORGANIC BEZ CUKRU BIAŁY

  Nowość w naszym sklepie, tylko u nas  -  Ekstra dżem ORGANIC z BIAŁYCH OWOCÓW SŁODZONY STEWIĄ o wysokiej - aż 98% zawartości tych egzotycznych owoców, które dojrzewały w słońcu Kolumbii. Dzięki tak bogatej zawartości ma on prawdziwy i wyjątkowy smak !
  10,00 zł
  19,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • Ekstra dżem ORGANIC BEZ CUKRU ZIELONY

  Ekstra dżem ORGANIC BEZ CUKRU ZIELONY

  Nowość w naszym sklepie, tylko u nas - Ekstra dżem ORGANIC z ZIELONYCH OWOCÓW SŁODZONY STEWIĄ o wysokiej - aż 98% zawartości kiwi, feijoa a limetki, egzotycznych owoców, które dojrzewały w słońcu Kolumbii. Dzięki tak bogatej zawartości ma on prawdziwy i wyjątkowy smak! Słodzony stewią. 
  10,00 zł
  19,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • Ekstra dżem ORGANIC LULO

  Ekstra dżem ORGANIC LULO

  Nowość. Tylko u nas  -  Ekstra dżem ORGANIC LULO o niepowtarzalnym smaku dzięki  wysokiej - 75% zawartości tych egzotycznych owoców dojrzewających w słońcu Kolumbii. Dżem posiada międzynarodowy certyfikat JAMS ECO CERT. Doda nowego, egzotycznego smaku zwykłemu  śniadaniu.
  10,00 zł
  20,00 zł
  Promocje Nowość
  szt

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz