O FIRMIE

                                                                             
                     zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty   zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty  zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty      
          Z CZYSTEJ, DZIEWICZEJ PERUWIAŃSKIEJ PRZYRODY   ZBIERAMY I DOWOZIMY SUSZONE LECZNICZE ROŚLINY
       

                zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty
   SPRAWDZONE PRZEZ TYSIĄCLETNIE TRADYCJE CURANDEROS   PO STARANNYM PRZEBRANIU  MOGĄ SIĘ ZNALEZĆ NA WASZYM STOLE JAKO SKARBY INKÓW  WSPIERAJĄCE WASZE ZDROWIE

zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produktyFirma Uncaria ČR na rynku czeskim istnieje już od roku 2001.
Założenie naszej firmy Uncaria poprzedziła podróż do Peru. Pragnieniem naszym było poznanie prawdy o wszechmocnej sile roślin z Andów i Amazonii oraz ludzi, którzy swoją wiedzą o tych roślinach niosą pomoc potrzebującym.

 
Naszym najlepszym nauczycielem i przewodnikiem po niezliczonej skarbnicy peruwiańskich ziół był wielki autorytet w tej dziedzinie polski misjonarz ojciec Edmund Szeliga    – nieżyjąca już  legenda peruwiańskiej fitoterapii. Skuteczność jego ziołowych terapii poznali chorzy  niemal z całego świata. Kontakt z Nim zmienił nie jedno życie. Zmienił także i to nasze. Ogrom czasu, który  nam poświęcił i wiedzę którą z wielką życzliwością, cierpliwie i bardzo dokładnie nam przekazywał zaowocowały wielką potrzebą podzielenia się tym z innymi w sposób którego On sam  nas  nauczył  :

                                                           etycznie, rzetelnie i uczciwie.

 Jego pożegnalne błogosławieństwo przy odlocie z Peru stało się mottem naszej pracy :

                                                   " Pamiętajcie – że tylko z Dobrego się rodzi dobre "  
         
zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produktyI tak już  od roku 2001 Uncaria ČR sprowadza dary peruwiańskiej przyrody z najlepszych źródeł. Zawsze najwyżej jakości, ze świeżych zbiorów, z wyselekcjonowanego surowca, które po badaniach laboratoryjnych na zawartość metali ciężkich, pleśni i bakterii są dokładnie ręcznie przebierane i pakowane w naszej firmie Uncaria ČR w Czechach.
Od samego początku oznaczyliśmy je charakterystycznym tylko dla Uncarii ČR logiem „Poklad Inků ”  - „Skarb Inków”.


zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produktyProdukty UNCARIA ČR  są bezkonkurencyjne i dlatego z czasem otrzymały znaczek  Premium Product Uncaria Quality jako gwarancję wysokiej jakości.
Dzięki naszej konsekwentnej, wytrwałej, uczciwej pracy i dużemu doświadczeniu nasza firma Uncaria ČR nie ma równych sobie w Czechach i cieszy się najlepszą renomą.
Dla Państwa jest to gwarancją, że za naszym pośrednictwem trafiają do Was najlepsze produkty, które mogą skutecznie wzmocnić czy podreperować Wasze zdrowie, zregenerować siły fizczne i psychiczne, poprawić samopoczucie.
Zebrane przez te lata bardzo pozytywne doświadczenia  z zakresu  działania i stosowania  tych ziół stały się inspiracją i dały impuls do założenia pierwszego Instytutu Peruwiańskiej Tradycyjnej Medycyny w Czechach, w którego zakładaniu nasza firma  miała znaczący udział.

Osoby chcące skorzystać z  kompleksowych kuracji ziołowych zapraszamy do polskiej internetowej  fili Instytutu TPM na www.zdrowiezperu.pl.  Kuracje opracowywane są indywidualnie dla każdego w Peru przez lekarza dr Jorge Luisa Silva Rosario  -  ucznia ojca Edmunda Szeligi. W zamówieniu i uzyskaniu takiej kuracji pomoże pracownik Instytutu.  
 
Prosimy również pamietać o tym, że peruwiańskie produkty firmy Uncaria ČR są doskonałą profilaktyką chroniącą przed chorobami. Część z nich z serii  RAINFOREST  cieszy się dodatkowo ogromną popularnością ze względu na swoje walory smakowe.

Dlatego zachęcamy do korzystania z tych darów i serdecznie zapraszamy do naszego sklepu życząc satysfakcji z udanych zakupów.

                                                              zespół firmy Uncaria ČR
 
                                                          
                          UWAGA  
      

Firma Uncaria ČR założona w roku 2001 r. jest podmiotem całkowicie
  niezależnym i odrębnym

od Instytutu Uncaria - spółka jawna, który od niedawna pojawił  się na polskim rynku, (rok założenia 2011).

Między tymi podmiotami nie występują żadne powiązania faktyczne, prawne ani personalne !
UNCARIA ČR od kilku lat ściśle współpracuje z czeskim Instytutem Tradycyjnej Peruwiańskiej  Medycyny „Zdrowie z Peru”  (ITPM „Zdravi z Peru „) w założeniu którego miała i swój udział, a jego internetowa filia znajduje się na stronach  www.zdrowiezperu.pl. 
                                                  OSTRZEŻENIE 
DOTYCZY NIEOPRAWNIONEGO WYKORZYSTYWANIA NAZWISKA O. E. SZELIGI DO CELÓW KOMERCYJNYCH
 

Jedyną instytucją, która ma prawo używania wizerunku i nazwiska księdza ojca Edmunda Szeligi oraz prowadzenia działalności pod jego „szyldem” jest  wyłącznie Institut IPIFA  w Limie -  Instituto Peruano de Investigatión Fitoterápica Andina, którego Ojciec Szeliga jest założycielem, a po śmierci został patronem.

Ojciec Edmund Szeliga nie przyznał  żadnej spółce, osobie fizycznej, (innemu Instytutowi), firmie, organizacji czy jakiejkolwiek innej instytucji poza granicami Peru żadnego prawa do łączenia peruwiańskich produktów ze swoją osobą ! Co potwierdził w swojej ostatniej woli spisanej u notariusza.

Ojciec Edmund Szeliga nigdy żadnych swoich produktów NIE MIAŁ ! Bezinteresownie posługiwał się Bożymi darami, w które obfituje amazońska dżungla i Andy pomagając tym, którzy tego potrzebowali. Jeżeli ktoś tego nie respektuje i nie szanuje Jego woli wystawia świadectwo swojej etyce i moralności...

 
© Uncaria ČR.  Autorem tekstów i większości fotografii znajdujących się na tych stronach jest firma Uncaria ČR. Wszelkie kopiowanie, powielanie i wykorzystanie ich bez zgody firmy Uncaria ČR jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.   
 

 


 
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz