Instytut Peruwiańskiej Medycyny - kuracje

zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty


Instytut Peruwiańskiej Medycyny -  kuracje antynowotworowe

 INFORMACJA DLA OSÓB BORYKAJĄCYCH SIĘ Z PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI

 W Czeskiej Republice powstał przed kilku laty pierwszy i jedyny jak na razie Instytut Tradycyjnej Peruwiańskiej Medycyny - "ZDROWIE Z PERU ". Ma on swoje korzenie w Peru i jego działalności opierała się na doświadczeniach tamtejszej fitoterapii. Duże zasługi w  rozwoju i pracy Instytutu ma limeński doktor Jorge Luis Silva de Rosario, który stosowania ziół leczniczych uczył się od  nestora peruwiańskiej fitoterapii, polskiego zakonnika ojca Edmunda Szeligi.
Obecnie ITPM pracujący nadal pod zaszczytnym kierownictwem dr J.L.Silva Rosario ma już przeszkolonych lekarzy czeskich, którzy na podstawie diagnozy i badań zestawiają kuracje na różne problemy zdrowotne. Największą populrnościa cieszą się kuracje przeciw rakowe. Kuracje z peruwiańskich ziół doskonale współistnieją z medycyną. Wspierają ją, uzupełniają, a w niektórych przypadkach i zastępują.
 
Centrum konsultacyjne ITPM  oprócz indywidualnych kuracji antynowotworowych  przygotowuje także:
 •     kuracje  profilaktyczne
 •     kuracje oczyszczające
 •     kuracje regenerujące i wzmacniające
 •     programy dla sportowców.

Jeżeli chcecie Państwo  skorzystać z  kompleksowych kuracji ziołowych  opracowanych indywidualnie na Waszą chorobę  zapraszamy do polskiej internetowej filii Instytutu Tradycyjnej Peruwiańskiej Medycyny ZDROWIE Z PERU . Kuracje opracuje dla Was za naszym pośrednictwem sam doktor J.L.Silva Rosario.  Więcej informacji oraz formularz zamówienia kuracji znajduje się na www.zdrowiezperu.pl.


                    Serdecznie zapraszamy życząc satysfakcji i powrotu do zdrowia.     zioła z peru, peruwiańskie zioła, naturalne peruwiańskie produkty
  • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz