Ekstrakty z ziół


 • Anona Graviola ekstrakt w kapsułkach

  Anona Graviola ekstrakt w kapsułkach

  ​Anona Graviola - czysty koncentrat w kapsułkach z Anona murricata. Może wzmocnić funkcje obronne organizmu, pomóc w jego prawidłowym funkcjonowaniu, złagodzić konsekwencje złej diety i niezdrowego środowiska oraz pomóc utrzymać równowagę psychiczną.
  90 kaspułek.
  53,00 zł
  Nowość
  szt
 • Anona Graviola Forte ekstrakt płynny

  Anona Graviola Forte ekstrakt płynny

  ANONA GRAVIOLA FORTE - KONCENTRAT W PŁYNIE 500 ml. Wysokiej jakości ziołowy suplement wyprodukowany w 100% z czystego ekstraktu z liści Annona muricata bez alkoholu . Wygodne stosowanie i dawkowanie .  
  33,00 zł
  szt
 • Caigua w kapsułkach

  Caigua w kapsułkach

  Caigua w Kapsułkach  90 kaps. po 400 mg. W Peru jest znana jako droga do szczupłej sylwetki, silny, naturalny spalacz tłuszczu, „specjalista“ od cholesterolu, „odmładzacz”organizmu, pomocna w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, może wspomagać prawidłową pracę układu krążenia.
  40,00 zł
  szt
 • Camu Camu bioaktywna wit.C w kapsułkach

  Camu Camu bioaktywna wit.C w kapsułkach

   Camu Camu - super owoce – najbogatsze  i  najlepiej  przyswajalne ze wszystkich istniejących w świecie przyrody  źródło  naturalnej, bioaktywnej witaminy C.Jedno z najdroższych peruwiańskich owoców. W opakowaniu 100 kaps. po 400 mg czystego owocu.
  60,00 zł
 • Camu Camu Delicia C

  Camu Camu Delicia C

  Camu Camu - super owoce – najbogatsze  i  najlepiej  przyswajalne ze wszystkich istniejących w świecie przyrody źródło naturalnej, bioaktywnej witaminy C. Ekstrakt sprasowany do formy tabletek do ssania.  1 tabletka zawiera 40 mg witaminy C.W opakowaniu jest 100 tabletek po 500 mg.
  56,00 zł
  Nowość
  szt
 • CAMU CAMU CHOCO C

  CAMU CAMU CHOCO C

  NOWOŚĆ! Specjalnie dla dzieci! CAMU CAMU CHOCO C - witamina C zawarta w ekstrakcie Camu Camu  w formie tabletki do ssania z dodatkiem masy kakaowej i paneli. Projektując ich skład, myśleliśmy o delikatnych dziecięcych podniebieniach i kwaśny smak Camu camu przełamaliśmy kakaową lekko słodką nutą...
  54,00 zł
  Nowość
  szt
 • Camu Camu Maxi C

  Camu Camu Maxi C

  Camu Camu - super owoce – najbogatsze  i  najlepiej  przyswajalne ze wszystkich istniejących w świecie przyrody  źródło  naturalnej, bioaktywnej witaminy C.Jedno z najdroższych peruwiańskich owoców. W opakowaniu 150 kaps. po 500 mg czystego owocu. Maxi rodzinne opakowanie
  79,00 zł
  Nowość
  szt
 • Camu Camu w proszku, bioaktywna wit.C 100 g

  Camu Camu w proszku, bioaktywna wit.C 100 g

  Camu Camu - super owoce – najbogatsze  i  najlepiej  przyswajalne ze wszystkich istniejących w świecie przyrody  źródło  naturalnej, bioaktywnej witaminy C.Owoce dzikiego Camu Camu WILD w proszku do sporządzania lub obogacania smaków napojów.
  60,00 zł
 • Maka Maxima ekstrakt w kapsułkach

  Maka Maxima ekstrakt w kapsułkach

  Maka Maxima – ekstrakt  z peruwiańskiej Macy z górnych Andów .Maca  Maka to znana  w całym świecie bulwa rośliny Maca zawierająca bogactwo cennych składników oraz szeroki zakres właściwości. Kapsulki 90 szyuk po 300 mg.
  55,00 zł
  szt
 • Vilcacora ekstrakt w kapsułkach

  Vilcacora ekstrakt w kapsułkach

  Ekstrakt z naszej starannie wyselekcjonowanej wewnętrznej kory Vilcacory.Opakowanie zawiera 90 kapsułek po 290 mg czystego ekstraktu.Gwarantujemy wysoką jakość, czystość i właściwy gatunek botaniczny.Teraz o 40 mg w jednej kapsułce  więcej za taką samą cenu
  63,00 zł
  szt
 • Violet AO - extrakt maiz morado

  Violet AO - extrakt maiz morado

   Violet AO to ekstrakt w kapsułkach ( 90 kaps.po 330 mg) ze specjalnego gatunku kukurydzy - Maiz morado z ciemno fioletowymi ziarnami znanej już przed erą Inków. Violet AO to niezwykły zespół najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. Anti-aging. Klucz do zdrowia.
  65,00 zł
  szt
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2020 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz