DRESSINGI-SOSY ORGANIC Z EGZOTYCZNYCH OWOCÓW


 • DRESSING MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING  MARACUJA Z CHILLI to kompozycja owoców żółtej Maracuji z chilli, które dojrzewały w słonecznym klimacie Kolumbii. Kryje w sobie oprócz smaku tych wspaniałych owoców lekko pikantny smak palącego słońca. To połączenie  umożliwia  nam poczuć charakterystyczny smak kolumbijskich tropików.   
  11,00 zł
  22,00 zł
  Nowość
  szt
 • DRESSING ORGANIC AGUAYMANTO Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC AGUAYMANTO Z CHILLI

   Wyjątkowa w smaku  kompozycja egzotycznych owoców Aguaymanto (miechunka) dojrzewających w słońcu Kolumbii z domieszką chilli nada potrawom niecodzienny smak. Słodko kwaśny, smak z nutką chilli nadaje sie do  przygotowania marynaty lub może służyć jako sos do gorących i zimnych potraw. 
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje
  szt
 • DRESSING ORGANIC LULO Z CHILLI I PRZYPRAWAMI.

  DRESSING ORGANIC LULO Z CHILLI I PRZYPRAWAMI.

  Wyjątkowa w smaku kompozycja egzotycznych woców LULO dojrzewających w słońcu Kolumbii z domieszką chili  i przypraw pozwoli nadać potrawom niecodzienny smak. Słodko kwaśny, delikatny smak z nutką chilli nadaje sie do  przygotowania marynaty lub może służyć jako sos do gorących i zimnych potraw. 
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje
  szt
 • DRESSING ORGANIC MANGO Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC MANGO Z CHILLI

  Wyjątkowa w smaku  kompozycja egzotycznych owoców Mango dojrzewających w słońcu Kolumbii z domieszką chilli nada potrawom niecodzienny smak. Słodko kwaśny, smak z nutką chilli nadaje sie do  przygotowania marynaty lub może służyć jako sos do gorących i zimnych potraw. 
  11,00 zł
  22,00 zł
 • DRESSING ORGANIC MIX MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC MIX MARACUJA Z CHILLI

  DRESSING ORGANIC  MIX MARACUJA Z CHILLI to kompozycja maracuji fioletowej i żółtej z chilli i przyprawami,  które dojrzewały w słonecznym klimacie Kolumbii. Kryje w sobie oprócz smaku tych wspaniałych owoców lekko pikantny smak palącego słońca.  
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI

  DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI

  DRESSING Z OWOCÓW TAMARIND Z CHILLI to kompozycja owoców tamarindu z chilli, które dojrzewały w słonecznym klimacie Kolumbii. Kryje w sobie oprócz smaku tych wspaniałych owoców lekko pikantny smak palącego słońca. To połączenie  umożliwia  nam poczuć charakterystyczny smak kolumbijskich tropików.   
  11,00 zł
  22,00 zł
  Promocje Nowość
  szt
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Czech Republic
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter  Chcę otrzymywać informacje o akcjach i nowościachCopyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved
Made by: Confusers.cz